Παιδικό, Αναγέννηση – Πήγασος, 45 – 62

jumpball

Παιδικό, Αναγέννηση – Πήγασος, 45 – 62 (28/12/2014)

Στην τελευταία χριστουγεννιάτικη αγωνιστική του παιδικού πρωταθλήματος ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ η ομάδα μας νίκησε τους μικρούς της Αναγέννησης με τελικό score 45 – 62!
Σήμερα ξεκινήσαμε πιο σοβαροί σε σχέση με την πρώτη φορά ίσως γιατί έχουν μεσολαβήσει αρκετοί αγώνες από τότε και έχει φύγει το σχετικό αρχικό τρέμουλο.
Ο Αντίπαλος δεν μας ξέφυγε στο score σε σχέση με την πρώτη φορά και είχαμε μικρό προβάδισμα στο ημίχρονο.
Δυστυχώς στο τρίτο δεκάλεπτο οι αντίπαλοι είχαν έναν κρίσιμο τραυματισμό του Καραγιαννίδη  που ελπίζουμε να μην είναι κάτι σοβαρό.Από τον τραυματισμό και μετά κάπου εκεί ξεφύγαμε στο score.

Διαιτητής : Καραμπάγιας
Γήπεδο : Τέντα

Δεκάλεπτα: Α(17 18), Β(14 18), Γ(05 22), Δ(09 04)

Αναγέννηση (Κούτρης): Χιουτέας 4, Κουλουμβάκος 1, Κυριακουλάκος 2, Διασάκος 2, Αναγνωστάκης 3(1), Προζύμας 1, Πλάγος , Καραγιαννίδης 25(2), Φώτης , Σπάχας 2, Σκλήβης 1, Μακρής 4

Πήγασος (Ξυδέας):Πετριμέας 4, Μπίνας, Βοττέας 19, Μπαρμπετσέας Στ., Μπαρμπετσέας Ι., Δημητρόπουλος 2, Καλαρίτης , Μύλλερ, Φούντας 19, Οουντεμπός 18